2022 rugpjūčio 19-21 | TAURAGĖS RAJONAS
Autožygis "Šeima" 2022

Po renginio
RENGINYS ORIENTUOTAS Į ŠEIMAS, BET DALYVAUTI GALI VISI
Tai dviejų dienų nekomercinis renginys šeimai, bet dalyvauti kviečiami visi norintys pažinti Lietuvą ir/ar dalyvauti turistiniame autoralyje. Dalyviai renginio vietoje Balskų girininkijoje (žemėlapis), Tauragės rajone kviečiami rinktis iš vakaro, rugpjūčio 19 d. (penktadienį).

Renginį sudaro važiavimas kolona, sustojant lankytinuose objektuose (šeštadienį), turistinis automobilių ralis ir šeimų varžybos turistinės technikos kliūčių ruože (sekmadienį).
Renginio nuostatai
230 km
Bendras abiejų dienų maršruto ilgis
2 nakvynės
Galima atvykti šeštadienį ryte arba iš vakaro - penktadienį.
40-60 Eur
Ekipažo starto mokesčio dydis priklauso nuo užsiregistravimo datos
Didieji rėmėjai
Rėmėjas Žaislų planeta
Rėmėjas TDS Group
Kiti rėmėjai
Informaciniai rėmėjai
Renginį parėmę fiziniai asmenys
Vaidas Barkevičius
Vladas Sapranavičius
Zigmantavičių šeima
Juozas Žagelis
Inga Žagelytė
Programa
Penktadienis (rugpjūčio 19 d.)

19:00 - 23:00 Sveiki Atvykę! Atvykimas, registracija ir įsikūrimas Balskų stovyklavietėje.
21:00 - Kviečiame prie bendro stalo! Turistinė sutikimo/ susipažinimo vakaronė su turistine koše ir kitais skanėstais.

Šeštadienis (rugpjūčio 20 d.)

08:30 - Pabudome ir kelkimės! Kol Jūs pusryčiaujate, ruošiatės įsimintinai kelionei po Mažąją Lietuvą, rikiuojate savo automobilius į koloną, mes registruojame ryte atvykusius dalyvius ir ruošiamės šventinio autožygio atidarymui.

09:15 - 09:45 Tai jau oficialu! Atidarome šventinį, 40 metų minintį autožygį "Šeima" 2022. Trumpi pasisakymai iš renginio organizatorių.

09:45 - Gero kelio ir Gerų įspūdžių! Važiuojame kolona, aplankome įdomiausius regiono lankytinus objektus!

10:05 - 10:30 - Pagramantis. Jūros (upės) ir Akmenos santaka. Labai graži atodanga, paruoškite foto aparatus.

11:10 - 12:10 - Rūgaliai. Aplankysime Sigito Klymanto sodybą, kurioje auginami išskirtiniai gyvūnai. Nusimato džiaugsmo mažiesiems turistams.

12:45 - 13:15 - Vilkyškiai. Pagėgių turizmo informacijos centras. Įdomi ekskursija tiek mažiems tiek dideliems.

13:35 - 14:35. Rambyno kalnas. Pietūs ant kalno viršūnės. Neapsakomas kraštovaizdis. Turėkite užkandžių, tikrai būsite išalkę po pirmosios kelionės dalies.

15:20 - 16:00 - Katyčiai. Liuteronų Evangelikų Bažnyčia. Tai miestelis, kuriame tikrai pasijusite atsidūrę Mažojoje Lietuvoje. Mus pasitiks ir apie jį mums papasakos labai šiltas ir įdomus žmogus, kuris tikrai neleis mums nuobodžiauti. Tai tikrai nebus įprastas susipažinimas su Katyčiais. Nekantraudami laukiam pasivaikščiojimo.

16:15 - 16:40 - Degučiai. Išskirtinio grožio Trikampė Šv. Vincento Ferero bažnyčia.

16:45 - Ar pakanka įspūdžių? Kolona pajudame link stovyklavietės. Kur mūsų laukia Gimtadienio šventė.

17:30 - Balskai. Atsikvėpkite. Laisvas laikas. Jei dar nepažįstate savo kaimynų, pasilabinkite. Taip pat galite pažaisti tinklinį. Pažaisti kitus lauko žaidimus (jie lauks jūsų pievoje prie Štabo). Tai puiki proga užmegzti naujas draugystes tiek vaikams tieks suaugusiems. Taip pat galite išsimaudyti upėje.

19:30 - Dar šiek tiek rimties! Paskutine rimta užduotis šiai dienai. Burtų traukimas ir papildoma informacija apie rytdienos autoralį. Autoralio knygų išdavimas.

21:00 - 40-ojo gimtadienio šventinė programa. Sveikinsime vieni kitus su šia švente.

Mažiesiems dalyviams. Naktinis žygelis vaikams. Vaikai tikrai bus saugūs ir užimti, jais pasirūpins mūsų neapsakomi, daug patirties turintys vedėjai.
Grįžus jų lauks gimtadieninės pramogos.

Truputį didesniems dalyviams. Gimtadienis turi būti pažymėtas tinkamai. Susirinkime visi kartu į aikštę prie Štabo. Suneštinis stalas. Vaišinkime vieni kitus! Atsineškime savo užkandžius, kepimui paruoštus gaminius (yra masyvi stacionari šašlykinė, kur visiems užteks vietos.), gėrimus. Džiaugsimės, švęsime visi kartu - seni ir nauji draugai. Koks gimtadienis be torto? Bus ir tortas! Kokia gamta be laužų? Bus ir jie. Ir be abejo, kokia šventė be muzikos? Taigi specialiai mums ir jums paruoštas šventinis gyvos muzikos koncertas bei garso ir šviesų šou su Emilija Katauskaite ir Dominyku iš "Pramogų Magnatai".

Sekmadienis (rugpjūčio 21 d.)

Autoralyje kviečiame dalyvauti visus dalyvius - tiek senbuvius tiek naujuosius. Tai - mėgėjiškas/ turistinis autoralis, kuriame važiuojama pagal kelio knygą ir atliekamos įvairios užduotys - pvz.:
„Smiginis“ - ekipažas mėto strėlytes į taikinį;
„Palapinė“ - ekipažas pastato palapinę
„Kanistras“ - neatidarydamas dangtelio, ekipažas ±1 litro tikslumu nustato įpilto skysčio (vandens) kiekį litrais. Visos užduotys bus surašytos kelio knygoje.

Šeimų TTV (turistinės technikos varžybos) kviečiame dalyvauti visokios sudėties šeimas. Užduotys pritaikytos visai šeimai. Net ir mažiausi dalyviai turės ką veikti.

10:00 - autoralio startas kas 3 arba 2 min. Pagal burtų tvarka ištrauktus laikus. Prašome būti atsakingi ir pasirodyti prie starto linijos laiku.

13:00 - pirmo ekipažo finišas stovyklavietėje.

14:00 - šeimų turistinės technikos varžybos - estafetė (ne autoralio rungtis).

15:00 - autoralio pirminių rezultatų paskelbimas.

16:00 - Nejaugi jau laikas išsiskirti? renginio uždarymas, apdovanojimai.

Dėmesio! Priklausomai nuo susidariusių sąlygų (meteorologinių, dalyvių skaičiaus ir kt.) renginio tvarkaraštis gali būti koreguojamas.
Įmonėms ir organizacijoms
Jūsų įmonės HR specialistams išseko fantaziją, ką dar suorganizuoti per komandos formavimo renginį? O gal įmonėje nebeliko biudžeto tokiam renginiui? Ne bėda - atvykite visi į mūsų autožygį - ralį. Pasiimkite šeimas! Pasipuoškite įmonės atributika! Patirsite nakvynes palapinėje, varžybų azartą, komandinę dvasią, geriau pažinsite vieni kitus, pamatysite gabalėlį Lietuvos, kurio galbūt dar netyrinėjote.
Visa tai mes suorganizuojame jums už jūsų emocijas ir dėl jūsų degančių akių ir šypsenų. Mes tai darome jau 40 metų. Mes žinome, kas yra gerai praleistas savaitgalis. Gal dėl to rugpjūčio priešpaskutinis savaitgalis yra/buvo pats laukiamiausias metuose jau dviems kartoms. Gal tokiu jis taps ir jūsų šeimai ar įmonės kolektyvui?

Dalyvavimo mokestis
Dydis priklauso nuo registracijos datos
€40
Iki 2022.08.08
€50
2022.08.09 – 19 d. 19 val.
€60
Renginio metu (nuo 19 d. 19 val.)
Registracija
Šeimų autožygio istorija
Šiais metais autožygiui sukanka 40 metų!
Šis renginys pradėtas organizuoti 1982 metais Kauno turistų klubo entuziastų Vinco Kavaliausko ir Virgaudo Sapranavičiaus. Autožygio misija - padėti šeimoms pažinti Lietuvą. Šiais metais autožygis - ralis organizuojamas 39-ąjį kartą.
Autožygių "Šeima" akimirkos nuo 1982 iki 2000 metų
Organizacinis komitetas
Vytas Marčiukaitis
Turistinio ralio distancijos viršininkas

Lina Galinytė
Renginio sekretorė

Mantas Zigmantavičius ir Agnė Janušauskaitė
Naktinio žygio vaikams vedėjai
Inga Žagelytė
VšĮ Turistų klubas vadovė, organizatorė

Donatas Kairys
Vyr. teisėjas
Algis ir Zita Zigmantavičiai
TTV distancijos viršininkai bei stovyklavietės komendantai

Vladas Sapranavičius, Tomas Bendikas
Organizatoriai

Made on
Tilda